fbpx
חיפוש מוצר...
Generic filters
Exact matches only
חיפוש מוצר...
Generic filters
Exact matches only

אודות

האתר מנוהל ומתופעל על ידי קבוצת מוריה וחברת קודן מדיקם, יבואנית מובילה של מוצרי רפואה וסיעוד.

אנו רואים את עצמנו כחלק מהצוות התומך בחולה ובמטפליו ומאמינים בעידוד ושיפור היכולת התפקודית. בעזרת אנשי מקצוע מוסמכים הצטיידנו באמצעים ופתרונות מתקדמים ויעילים לסיוע בטיפול בחולה הסיעודי. כחלק משירותינו אנו מעמידים בפני קהל לקוחותינו מגוון של מוצרי ספיגה , ציוד רפואי ביתי , מוצרי שיקום , ומזון ייעודי במחירים שוברי שוק.

אודות האתר

ליווי וייעוץ לקשישים סיעודיים ובני משפחותיהם

הרגע בו בן משפחה מתדרדר או נקלע למצב סיעודי מייצר המון חששות ומועקה עבור משפחתו כמו גם עבור המטופל עצמו. מצב סיעודי יכול להתרחש בכל גיל ולנבוע ממחלה כרונית, ליקוי גופני או ליקוי מנטלי. תאונות, מחלות קשות כמו סרטן, שבץ מוחי ושיתוק מוחין בנוסף למחלות זקנה כמו דמנציה או שבר במפרק הירך – יכולים כולם להוביל למצב של חוסר תפקוד יומיומי בסיסי. השלכות הטיפול התובעני וההתמודדות עם הסיטואציה הקשה עלולות לגרום לתחושות של ייאוש, עייפות ודכדוך בקרב המטופל וסביבתו הנוטים לאבד תקווה לשיפור במצב הקיים.

בני משפחה של חולה סיעודי נאלצים פעמים רבות גם להתמודד עם חוסר הבנה ואמפתיה של הסביבה שלהם – כולל מקום העבודה, כלפי הקשיים שהם חווים באופן שגרתי. חולה סיעודי חש פעמים רבות מועקה בעצמו והרגשה שהוא מהווה נטל על קרוביו ומעוניין להקל עליהם ככל הניתן. בהרבה מקרים מדובר על ילדים המטפלים בהוריהם המזדקנים, אנשים הסועדים את בני / בנות זוגם והורים המגדלים ילדים עם מגבלה כלשהי. המעורבות הרגשית עלולה להיות קשה וכואבת וכזו המשנה לעיתים את התפקידים הישנים שהיו קיימים בתוך המשפחה.

החשש המובן מפני ניהול שיחה ישירה בין בני המשפחה לחולה ובינם לבין עצמם יוצרת לעיתים מצבים של קיפאון ושחיקה. הפחד מפני יצירת תחושת דחייה וכעס במטופל בעקבות רצון המשפחה להסתייע בגורמים חיצוניים בטיפול, עלול לגרום לשתיקות מייסרות. עדויות רבות של קרובים שסעדו חולים סיעודיים וחלו בעצמם, בעקבות המתח והמאמץ הרב שהיה מונח על כתפיהם, גרם לנו להקים את האתר כגוף שירותי ובעל פתרונות מסייעים.

הכרת הצרכים של הקשישים הסיעודיים :

חולה סיעודי הוא חולה הנזקק לעזרה בביצוע רוב הפעולות היומיומיות כגון רחצה, אכילה, קימה, שכיבה ועוד. חולים תשושי נפש הסובלים מירידה ביכולת הקוגניטיבית כמו במקרה של מחלת האלצהיימר, נחשבים אף הם לחולים סיעודיים. חולים אלו וקרוביהם זקוקים לסיוע בשירותים ומוצרים מותאמים, ובעזרה בטיפול סיעודי ומימונו. בהעדר תהליך שיקומי המצריך פעילות, תזונה וטיפולים ייעודיים – מצבו של החולה הסיעודי צפוי אף להחמיר ולסכן את המשך חייו.

בין היתר, התמודדות עם מצב סיעודי כוללת בתוכה לצערנו, התנהלות מורכבת מול הרשויות וביטוח לאומי. ראשית על המטופל לעמוד בקריטריונים לזכאות להגדרה של “חולה סיעודי”. בהמשך לקבלת ההכרה, בני משפחה של חולה סיעודי מתמודדים גם עם השגת אישורים ותמיכה כלכלית עבור המטופל. כל מי שנקלע למצב בעל כורחו מכיר את ההתרוצצויות בין הגופים השונים כדי לקבל את הזכויות המגיעות לו. בין השאר חולים ומשפחותיהם מתמודדים עם הגשת בקשות לגמלת סיעוד מהביטוח הלאומי ותגמולים מהביטוח הסיעודי הפרטי או של קופת החולים. בנוסף לכך בני משפחה נאלצים לעיתים להתמודד עם הגשת בקשות להעסקת עובד זר או למציאת מוסד מתאים עבור האדם הנתמך.

החזון שלנו :

לאחר הכרות ארוכה עם התחום והאתגרים הנלווים לו, צברנו הבנה מעמיקה לצרכים של חולים סיעודיים ושל בני משפחותיהם. תפיסת העולם שלנו באתר היא שחולים ומשפחותיהם זקוקים למעטפת סיוע שתעניק להם מגוון שירותים הכרחיים ותקל עליהם את התקופה הקשה שהם עוברים. אנו מאמינים כי למרות החומרה שבמצב הסיעודי, שיפור באיכות החיים ובתפקוד הוא יותר מאפשרי. כיום יש מגוון פתרונות חדישים באמצעותם ניתן להקל באופן משמעותי על המטופל וסביבתו ולהעניק להם מענה הולם.

בנוסף לכך, עקב הכרותינו עם החששות שלכם כבני משפחה מפני הטיפול לו החולה יזכה, אנו מציעים שירותי ייעוץ והכוונה לכל התחום הסיעודי והטיפולי ללא עלות וללא התחייבות. אנו מעניקים ליווי והכוונה לחולים בגילאים שונים ובהתמקדות על הגיל השלישי. בין היתר אנו מסייעים למטופלים ובני משפחתם בהתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי ובבחירת סיעוד וטיפול ביתי או בית אבות ייעודי.

ברור לנו שהמחשבה להסתייע בגורמים חיצוניים וזרים לטיפול בחולה סיעודי – איננה פשוטה כלל וכלל ,לכן, כחלק מתפיסת עולמנו אנו מעסיקים רק אנשי מקצוע מן השורה הראשונה המסוגלים לטפל ברגישות, מקצועיות וסבלנות בכל פניה ובקשה. אנו ערוכים להעניק לכם מענה מקצועי לכל שאלה ובירור על מוצרינו והשירותים אותם אנו מציעים.

החזון שלנו הוא שכל אדם נתמך וסביבתו יזכו להגנה ולטיפול המיטביים תחת קורת גג אחת.

לכל שאלה, צורך ופניה, אנו כאן עבורכם.

כדי לחסוך לכם זמן, הנה כמה טיפים

טיפ 1

טיפ 1

טיפ 1

טיפ 1

הי, אני מקס, העוזר האישי באתר

התפקיד שלי הוא לתת לכם טיפים להתמצאות טובה יותר כדי שתמצאו בקלות את המוצר שאותו אתם צריכים.

הצטרפות למועדון הלקוחות של פארמה מקס